VE-2R2M1VTR-0305
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VE-2R2M1VTR-0305
JLCPCB Part #
C249507
Package
SMD,D3xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 2000hrs@85℃ 35V 3mm 5.3mm ±20% SMD,D3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS