OCV221M1CTR-0810
MFR.Part #
OCV221M1CTR-0810
JLCPCB Part #
C250014
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS