REA101M1ABK-0511P
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
REA101M1ABK-0511P
JLCPCB Part #
C134526
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100uF 10V 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS