RXW101M1CBK-0611
MFR.Part #
RXW101M1CBK-0611
JLCPCB Part #
C22458754
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 6.3mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS