RZW470M1VBK-0511
MFR.Part #
RZW470M1VBK-0511
JLCPCB Part #
C134693
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2mm 35V 4000hrs@105℃ 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS