RXQ470M2WBK-1825
MFR.Part #
RXQ470M2WBK-1825
JLCPCB Part #
C454152
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
1.2A@100kHz 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS