VE-221M1ETR-0810
MFR.Part #
VE-221M1ETR-0810
JLCPCB Part #
C127967
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS