RXW102M1CBK-1016
MFR.Part #
RXW102M1CBK-1016
JLCPCB Part #
C134642
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16V 16mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS