UBT1C331MPD
MFR.Part #
UBT1C331MPD
JLCPCB Part #
C1651218
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.5mm 16V 330uF 5000hrs@125℃ 5mm 680mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS