UPJ1E221MPD6TD
MFR.Part #
UPJ1E221MPD6TD
JLCPCB Part #
C1579385
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 210mΩ 220uF 25V 435mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS