RGA470M2ABK-0811G
MFR.Part #
RGA470M2ABK-0811G
JLCPCB Part #
C384637
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100V 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS