VEJ100M1CTR-0406
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEJ100M1CTR-0406
JLCPCB Part #
C249565
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 16V 2000hrs@105℃ 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS