RZW102M1VBK-1320
MFR.Part #
RZW102M1VBK-1320
JLCPCB Part #
C782982
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS