RXW221M1KBK-1325
MFR.Part #
RXW221M1KBK-1325
JLCPCB Part #
C134650
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 220uF 25mm 5mm 7000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS