OVZ471M1CTR-0812
MFR.Part #
OVZ471M1CTR-0812
JLCPCB Part #
C5266044
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 12mΩ@300kHz 16V 2000hrs@105℃ 4.85A@100kHz 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS