VES330M1HTR-0607
MFR.Part #
VES330M1HTR-0607
JLCPCB Part #
C249710
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 33uF 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS