RGA470M1VSA-0511G
MFR.Part #
RGA470M1VSA-0511G
JLCPCB Part #
C881936
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS