ORE471M1CBK-0812
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORE471M1CBK-0812
JLCPCB Part #
C134864
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 3.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS