RXW152M1EBK-1325
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXW152M1EBK-1325
JLCPCB Part #
C782981
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 25V 25mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS