OCV221M1CTR-1008
MFR.Part #
OCV221M1CTR-1008
JLCPCB Part #
C250016
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF 7.7mm ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS