VZH101M1CTR-0605
MFR.Part #
VZH101M1CTR-0605
JLCPCB Part #
C176682
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS