ORZ181M1CBK-0608
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORZ181M1CBK-0608
JLCPCB Part #
C473755
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 180uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.68A@100kHz 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS