LSG331M2G---2540P
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG331M2G---2540P
JLCPCB Part #
C723183
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
25mm 330uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS