VEJ101M1ATR-0806
MFR.Part #
VEJ101M1ATR-0806
JLCPCB Part #
C134750
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS