HBV470M1HTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBV470M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C3031587
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 47uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS