SG-4R7M1HBK-0407
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-4R7M1HBK-0407
JLCPCB Part #
C134709
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
1.5mm 1000hrs@105℃ 4.7uF 4mm 50V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS