VEJ681M1VTR-1014
MFR.Part #
VEJ681M1VTR-1014
JLCPCB Part #
C3010462
Package
SMD,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13.5mm 35V 680uF ±20% SMD,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS