HBS221M1EBK-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBS221M1EBK-0810
JLCPCB Part #
C3031651
Package
Plugin,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 220uF 25V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% 插件,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS