REA222M1CSA-1320
MFR.Part #
REA222M1CSA-1320
JLCPCB Part #
C384619
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 16V 20mm 2200uF 3000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS