SMS1350-680MT
MFR.Part #
SMS1350-680MT
JLCPCB Part #
C5127443
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
135mΩ 2.5A 4.5A 68uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS