SDRS1265-470NT
MFR.Part #
SDRS1265-470NT
JLCPCB Part #
C19267802
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.4A 47uH 57mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS