SNR5040-4R7MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR5040-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127235
Package
SMD,5x5mm
Description
3.5A 39mΩ 3A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS