AL0510-330K
MFR.Part #
AL0510-330K
JLCPCB Part #
C19704386
Description
30@2.52MHz 33uH 400mA 750mΩ Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS