SMS252010-100MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SMS252010-100MT
JLCPCB Part #
C22461670
Package
1008
Description
1.05A 1.55A 10uH 500mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS