SMS1350-150MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SMS1350-150MT
JLCPCB Part #
C5127439
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
10A 15uH 32mΩ 6A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS