SNR6028-150MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR6028-150MT
JLCPCB Part #
C5127502
Package
SMD,6x6mm
Description
1.75A 15uH 162mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS