SDRH104R-680MT
MFR.Part #
SDRH104R-680MT
JLCPCB Part #
C5127283
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.68A 2.08A 213mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS