SDRH104R-471MT
MFR.Part #
SDRH104R-471MT
JLCPCB Part #
C5127288
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.476Ω 470uH 590mA 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS