SMS1050-4R7MT
MFR.Part #
SMS1050-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127459
Package
SMD,11.5x10mm
Description
14A 18mΩ 4.7uH 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS