AL0510-221K
MFR.Part #
AL0510-221K
JLCPCB Part #
C19704391
Description
180mA 2.2Ω 220uH 30@0.796MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS