SDRS1045-220NT
MFR.Part #
SDRS1045-220NT
JLCPCB Part #
C19267799
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.1A 22uH 59mΩ ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS