SMS0518-1R0M
MFR.Part #
SMS0518-1R0M
JLCPCB Part #
C20607702
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
17mΩ 1uH 8A 9A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS