SMS0630-150MT
MFR.Part #
SMS0630-150MT
JLCPCB Part #
C5127344
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
115mΩ 15uH 3.1A 4.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS