AL0510-152K
MFR.Part #
AL0510-152K
JLCPCB Part #
C19704396
Description
1.5mH 16.5Ω 60@0.252MHz 900kHz 90mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS