SMRH4D28-3R3NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SMRH4D28-3R3NT
JLCPCB Part #
C5127346
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.57A 1.57A 3.3uH 49mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS