AL0510-3R3M
MFR.Part #
AL0510-3R3M
JLCPCB Part #
C19704380
Description
1.1A 10@7.96MHz 180mΩ 3.3uH Color Band Inductor ±20% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS