AL0510-471K
MFR.Part #
AL0510-471K
JLCPCB Part #
C19704393
Description
140mA 30@0.796MHz 470uH 4Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS