SDCM5040-191T
MFR.Part #
SDCM5040-191T
JLCPCB Part #
C21714288
Package
SMD,5x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 190Ω@100MHz 2 20mΩ 50V 5A 600nH@100kHz SMD,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS