SDRH104R-6R8NT
MFR.Part #
SDRH104R-6R8NT
JLCPCB Part #
C5127271
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
27mΩ 5.3A 6.6A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS