SDRH104R-221MT
MFR.Part #
SDRH104R-221MT
JLCPCB Part #
C5127286
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.19A 220uH 756mΩ 880mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS